O firmie

,,Wistal’’ to przedsiębiorstwo rodzinne działające na dolnośląskim rynku stalowym od 1991 roku.

Głównym asortymentem oferowanym przez firmę są gorąco i zimnowalcowane blachy, profile i rury oraz stal zbrojeniowa i konstrukcyjna – pręty gładkie, żebrowane, teowniki, ceowniki itd. Obecnie firma zatrudnia 18 osób. Spółka ukierunkowana jest przede wszystkim na handel hurtowy wyrobami hutniczymi, przede wszystkim blachami, profilami i prętami stalowymi. Odbiorcy produktów wykorzystują stal do produkcji swoich wyrobów, w tym: mebli, konstrukcji stalowych, urządzeń przemysłowych. Ponadto firma oferuje stal dla klientów detalicznych, ponieważ wymaga tego rynek lokalny.

Firma funkcjonuje nieprzerwanie na rynku od 30 lat, zawdzięcza to sprawnemu zarządzaniu, terminowości w dostawach i regulowaniu płatności oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze. Bardzo ważne jest, aby w wizualizacji przedsiębiorstwa zaznaczyć doświadczenie jakie posiadamy, które kształtowało się z pokolenia na pokolenia od początku działalności. Dodatkowo, warto zaakcentować liczną sieć połączeń biznesowych z kontrahentami w kontekście wspierania ich działalności oraz duże zaufanie jakim darzą się obie strony.

Nasza kadra pracuje tu od wielu lat, niektórzy od początku założenia, myślę, że dobrze byłoby to także zaakcentować. Jako hurtownia jesteśmy jednym z kluczowych dostawców wyrobów hutniczych w regionie cenionym za jakość dostaw zarówno pod względem logistycznym jaki i towarowym.

Nasze atuty

Własna baza magazynowa
Profesjonalna załoga
Duży rynek zbytu
Indywidualna wycena
Organizacja transportu
Najwyższa jakość